Taxmed

Oferta biura rachunkowego Taxmed

Zajmiemy się kompleksową obsługą księgową Państwa firmy. Dotyczy to najczęściej wykonywanych, tradycyjnych usług, takich jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów czy ryczałt ewidencjonowany.

Oprócz standardowych usług nasze biuro rachunkowe podejmie się zadań dopasowanych do aktualnych potrzeb Klienta. W ramach naszej pracy księgowi i specjaliści zajmą się m.in. reprezentowaniem Klienta przed organami i instytucjami czy aktualizacją numerów NIP i Regon. Podejmiemy się także obsługi kadrowo-płacowej, zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Do współpracy zapraszamy Klientów z Bemowa, Bielan, Ursynowa i Żoliborza – posiadamy dwa oddziały na terenie Warszawy i jeden w Puszczykowie.

Ryczałt ewidencjonowany

Małym i średnim firmom proponujemy prosty sposób rozliczania zobowiązań podatkowych – ryczałt ewidencjonowany. Zajmiemy się pełnym rozliczeniem wyposażenia czy środków trwałych u Klienta i kontaktami z Urzędem Skarbowym.

Księga przychodów i rozchodów

Specjaliści od rachunkowości przeprowadzą tzw. uproszczoną księgowość. Założona przez nas księga przychodów i rozchodów będzie prowadzona w sposób systematyczny i skrupulatny, obejmując rozliczanie podatków, składanie deklaracji itp.

Pozostałe usługi

Udzielamy porad i konsultacji z zakresu księgowości dobierając najlepszą formę opodatkowania dla firmy. Podejmujemy się obsługi kadr i płac, przygotowania dokumentów i reprezentacji Klienta przed instytucjami, a także innych zadań dostosowanych do bieżących potrzeb Klienta.

© Wszystkie prawa zastrzeżone
TAX-MED Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Koński Jar 1 lok.5, 02-785 Warszawa

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000344100, NIP: 9512299716.
Projekt: adam-2400@o2.pl